Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor levering, onderhoud en ondersteuning van server-, storage- en back-upinfrastructuur.
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023/001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het Jan Yperman Ziekenhuis is een modern, hoogtechnologisch ziekenhuis met 532 bedden, met 1.300 medewerkers en 130 artsen.
De IT-infrastructuur wordt gehost in 2 core datacenters DC1 en DC6 bevinden zich in hetzelfde gebouw, maar op een verschillende verdieping en zijn verbonden met een 100Gbps verbinding (op 100 meter afstand).
Er is een derde datacenter in Aalst met een 500 Mbps bandbreedte naar de core datacenters en zonder lokale break-out. Dit datacenter zal verhuizen naar Diksmuide, de bandbreedte naar de core datacenters is nog niet bepaald.
De serverinfrastructuur bestaat uit een 1 VMware farm met 26 servers (in een HPE bladeconfiguratie) in 1 vCenter, met 4 clusters (prod/oracle/db/test), met ongeveer 525 VMS, in een actief-actief configuratie en metrocluster functionaliteit over de 2 core datacenters. Elke datacenter kan de volledige server load dragen.
De storage-infrastructuur bestaat uit een DellEMC VMax met submi...(zie opdrachtdocumenten)