Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
EU-brede aanbesteding voor de levering van een afvalinzamelvoertuig met een lader, hooker en oprolmechanisme voor de verwijdering van Herne (AöR)
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanbesteding betreft de levering van een compleet afvalinzamelvoertuig (vrachtwagen met 4 assen, maximaal toegestaan gewicht van 32,000 kg) met een semi-automatische laadlift met schimmelkop, haken, schrapers en diverse accessoires overeenkomstig het bestek. De totale dienst wordt in één perceel toegekend.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34144512 Vuilniscompacteerwagens
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Levering van een nieuw, volledig voertuig voor de inzameling van afval met 4 assen voor de inzameling van afvalpapier overeenkomstig de technische specificaties en alle vermelde ondersteunende diensten.
Het betreft afvalinzamelvoertuigen met een maximaal toegestaan brutogewicht van 32,000 kg. Het vuilnisvoertuig moet zijn uitgerust met een semi-automatische schimmelkoplader, een haak en een oprolmechanisme (24 m³ dubbele snail press en 7 m³ laadtrechter). De uitlaatnorm moet ten minste voldoen aan de EURO 6e-norm.
Het contract omvat de volgende (aanvullende) diensten:
• Aanvaarding van het complete voertuig op de locatie van de contractant
• Overdracht van het complete voertuig op de locatie van de aanbestedende dienst
• Verstrekking van technische documentatie
• Instructie/opleiding van de exploitant van de opdrachtgever op de locatie van de aanbestedende dienst
• Ervoor zorgen dat reserveonderdelen van de meest voorkomende reserveonderdelen binnen 48 uur op de plaats van de aanbestedende dienst worden geleverd gedurende ten minste 10 jaar nadat de voertuigen aan de aanbestedende dienst zijn overhandigd.
• Terbeschikkingstelling van opleidingsmateriaal voor workshops voor intern gebruik voor de opleidingsworkshop