Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71868-2023
die Slowakei-Hlohovec: Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
2023/S 025-071868
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Čistenie miestnych ciest, chodníkov a spevnených plôch verejných priestranstiev, ich zimná údržba a výsyp uličných košov umiestnených na verejných priestranstvách na území mesta Hlohovec do 31.03.2025
Referenznummer der Bekanntmachung: MSUHC/1727/779/MIK
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je čistenie miestnych ciest, chodníkov a spevnených plôch verejných priestranstiev, ich zimná údržba a výsyp uličných košov umiestnených na verejných priestranstvách na území mesta Hlohovec do 31.03.2025 v nasledovnom rozsahu:
-bežné čistenie
-čistenie silne znečistených úsekov
-polievanie, kropenie ciest
-odstránenie buriny
-ručné čistenie spevnených rigolov a odtokového potrubia
-čistenie autobusových zastávok
-čistenie chodníkov, miestnych ciest, verejného priestranstva a priľahlej zelene po jarmokoch a predajných akciách
-celoročný výsyp uličných košov umiestnených na verejných priestranstvách od 01.06.2023 do 31.03.2025
-nakladanie s odpadom z čistenia a výsypu uličných košov
-posyp inertným, chemickým alebo zmiešaným materiálom
-pluhovanie a odhŕňanie snehu z miestnych ciest, chodníkov a spevnených plôch verejného priestranstva
-odvoz snehu z miestnych ciest, chodníkov a spevnených plôch verejného priestranstva
-technológia zabezpečenia zjazdnosti miestnych ciest, chodníkov a spevnených plôch verejného priestranstva.
Presný opis predmetu zákazky je podrobné uvedený v súťažných podkladoch a ich prílohách.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 774 193.57 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90620000 Schneeräumung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: