Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Keskpinge maakaabli ja kaetud juhtme ostmine
Referenznummer der Bekanntmachung: 237450
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31321220 Mittelspannungskabel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Eesti Energia AS loob dünaamilise hankesüsteemi keskpinge maakaabli ja kaetud juhtme ostmiseks kehtivusajaga 36 kuud, millega selle kehtivusajal kvalifitseerimise tingimustele vastavad ettevõtjad võivad jooksvalt liituda.
Dünaamilise hankesüsteemi alusel hangitakse keskpinge maakaablit ja kaetud juhet keskselt nii kontserni kuuluvatele ettevõtetele kui vabatahtliku keskse hankimise kaudu soetajatele.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31321220 Mittelspannungskabel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: