Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71888-2023
Polen-Rzeszów: Kugelventile
2023/S 025-071888
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Dostawa zaworów" z podziałem na dwie Części
Referenznummer der Bekanntmachung: KZP-1/252/TTZ/2/23/UE
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42131260 Kugelventile
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa zaworów” z podziałem na dwie Części
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 236 974.66 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zaworów kulowych kołnierzowych i zaworów kulowych z końcówkami do wspawania
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa zaworów” z podziałem na dwie Części: Część 1: „Dostawa zaworów kulowych kołnierzowych i zaworów kulowych z końcówkami do wspawania” dla zadań realizowanych w ramach: A. Projektu: „Budowa nowych sieci, przyłączy i węzłów do nowych obiektów” (POIS.01.06.02-00-0018/16-00), Projektu: Poprawa efektywności energetycznej przesyłu ciepła poprzez modernizację sieci ciepłowniczych ETAP 1 (POIS.01.05.00-00-0008/16-00), B. Działalności bieżącej MPEC – Rzeszów Sp. z o.o. Część 2: „Dostawa zaworu zaporowego kołnierzowego” dla zadania realizowanego w ramach działalności bieżącej MPEC – Rzeszów Sp. z o.o. 2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa Załącznik nr 1, nr 2, nr 4 i nr 5 do SWZ. 3. Urządzenia stanowiące przedmiot zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, tj. wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą ich dostarczenia do Zamawiającego oraz spełniać wymagania określone w Załączniku nr 4 i Załączniku nr 5 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zaoferował na cały asortyment urządzenia pochodzące od jednego producenta (w ramach danej Części). 5. dot. Części 1: „Dostawa zaworów kulowych kołnierzowych i zaworów kulowych z końcówkami do wspawania”. 5.1 Urządzenia stanowiące przedmiot zamówienia muszą spełniać wymagania: - Ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (tekst jednolity Dz. U. z 2021, poz. 1213) wraz z przepisami wykonawczymi do tej ustawy, - Ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (tj. Dz. U. z 2021, poz. 1344 z późn. zm), - Rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie wymagań dla urządzeń ciśnieniowych i zespołów urządzeń ciśnieniowych (Dz. U. 2016 poz. 1036) wprowadzającym do prawa polskiego Dyrektywę 2014/68/UE. - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011 r. ustanawiającym zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych i uchylającym dyrektywę Rady 89/106/EWG. 5.2. Urządzenia stanowiące przedmiot zamówienia muszą posiadać: - Karty katalogowe oferowanych urządzeń w języku polskim zawierające opis konstrukcji i użytych materiałów, parametry pracy (maksymalne ciśnienie i maksymalna temperatura), rysunki przekrojowe armatury dot. rozwiązań konstrukcyjnych zespołu uszczelniającego element odcinający (kulę) i trzpień zaworu wraz z określeniem głównych wymiarów. - Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2014/68/UE. - Deklaracja Właściwości Użytkowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011 r. ustanawiającym zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych i uchylającym dyrektywę Rady 89/106/EWG. - Certyfikat PN-EN ISO 9001:2008 lub nowszy, dotyczący przedmiotu zamówienia. lub nowszy, dotyczący przedmiotu zamówienia, który Wykonawca winien uzyskać od producenta, od którego dostarczy zawory. 5.3 Wymagany minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia: 24 miesiące licząc od daty ich protokolarnego odbioru. Gwarancja zgodnie z warunkami określonymi w Rozdziale XVI i XIX SWZ. 6. Pozostałe warunki Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia określone są w Rozdziale XIX niniejszej SWZ pt. „ISTOTNE DLA STRON POSTANOWIENIA UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO”.
Dostawa zaworu zaporowego kołnierzowego
Los-Nr.: 2
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa zaworów” z podziałem na dwie Części: Część 1: „Dostawa zaworów kulowych kołnierzowych i zaworów kulowych z końcówkami do wspawania” dla zadań realizowanych w ramach: A. Projektu: „Budowa nowych sieci, przyłączy i węzłów do nowych obiektów” (POIS.01.06.02-00-0018/16-00), Projektu: Poprawa efektywności energetycznej przesyłu ciepła poprzez modernizację sieci ciepłowniczych ETAP 1 (POIS.01.05.00-00-0008/16-00), B. Działalności bieżącej MPEC – Rzeszów Sp. z o.o. Część 2: „Dostawa zaworu zaporowego kołnierzowego” dla zadania realizowanego w ramach działalności bieżącej MPEC – Rzeszów Sp. z o.o. 2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa Załącznik nr 1, nr 2, nr 4 i nr 5 do SWZ. 3. Urządzenia stanowiące przedmiot zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, tj. wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą ich dostarczenia do Zamawiającego oraz spełniać wymagania określone w Załączniku nr 4 i Załączniku nr 5 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zaoferował na cały asortyment urządzenia pochodzące od jednego producenta (w ramach danej Części). 5. dot. Części 2: „Dostawa zaworu kołnierzowego grzybowego”. 5.1 Urządzenia stanowiące przedmiot zamówienia muszą spełniać wymagania: - Ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (tekst jednolity Dz. U. z 2021, poz. 1213) wraz z przepisami wykonawczymi do tej ustawy, - Ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (tj. Dz. U. z 2021, poz. 1344 z późn. zm) - Rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie wymagań dla urządzeń ciśnieniowych i zespołów urządzeń ciśnieniowych (Dz. U. 2016 poz. 1036) wprowadzającym do prawa polskiego Dyrektywę 2014/68/UE. 5.2. Urządzenia stanowiące przedmiot zamówienia muszą posiadać: - Karty katalogowe oferowanych urządzeń w języku polskim zawierające opis konstrukcji i użytych materiałów, parametry pracy (maksymalne ciśnienie i maksymalna temperatura), rysunki przekrojowe armatury dot. rozwiązań konstrukcyjnych zespołu uszczelniającego element odcinający (kulę) i trzpień zaworu wraz z określeniem głównych wymiarów. - Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2014/68/UE. - Certyfikat PN-EN ISO 9001:2008 lub nowszy, dotyczący przedmiotu zamówienia. lub nowszy, dotyczący przedmiotu zamówienia, który Wykonawca winien uzyskać od producenta, od którego dostarczy zawory. 5.3 Wymagany minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia: 24 miesiące licząc od daty ich protokolarnego odbioru. Gwarancja zgodnie z warunkami określonymi w Rozdziale XVII i XX SWZ. . Pozostałe warunki Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia określone są w Rozdziale XIX niniejszej SWZ pt. „ISTOTNE DLA STRON POSTANOWIENIA UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO”.