Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝOY ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΑΣ ΥΨΗΛΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ KAI ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΚΥΤΤΑΡΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
II.1.4)Kurze Beschreibung:
ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝO ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΑΣ ΥΨΗΛΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ KAI ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΚΥΤΤΑΡΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ΕΝΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝO ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΑΣ ΥΨΗΛΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ KAI ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΚΥΤΤΑΡΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ