Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71892-2023
Tschechien-Prag: Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
2023/S 025-071892
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rekonstrukce traťového úseku Most (mimo) - Kyjice (včetně)
Referenznummer der Bekanntmachung: 134/2023-SŽ-SSZ-OVZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky „Rekonstrukce traťového úseku Most (mimo) - Kyjice (včetně)“ je:
a) Zpracování oznámení záměru dle § 6 a dokumentace dle § 8 zákona č. 100/2001 Sb. Závěr z procesu EIA bude zapracován do DUSP.
b) Zhotovení Projektové dokumentace pro společné povolení, která specifikuje předmět Díla v takovém rozsahu, aby ji bylo možno projednat ve společném stavebním a územním řízení, získat pravomocné stavební povolení, včetně notifikace autorizovanou osobou, zajištění výkonu Autorského dozoru při zhotovení stavby a činností koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy včetně zpracování plánu BOZP na staveništi a manuálu údržby.
c) Zpracování a podání žádosti o vydání stavebního povolení dle zákona č. 183/2006 Sb., včetně všech vyžadovaných podkladů, jejímž výsledkem bude vydání stavebního povolení.
d) Zhotovení Projektové dokumentace pro provádění stavby.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 59 888 790.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: