die Niederlande-Den Haag: Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
2023/S 025-071897
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst ABDO gerelateerde EUD (End User Devices) Diensten en levering getempesteerde Producten
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De Aanbestedende dienst is op zoek naar een Raamovereenkomst met één Leverancier voor de periode van 4 jaar en nodigt u hiertoe uit om in te schrijven voor:
A: Het leveren van getempesteerde Producten conform de vigerende NATO normering;
B: Het verrichten van ABDO gerelateerde diensten in het kader van End User Devices zoals:
B1: Reparatie- en garantiewerkzaamheden;
B2: Opslag & Logistiek (o.a. handling, thuisbezorging, transport, koeriersdiensten)
De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012.
De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Negometrix.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30200000 Computeranlagen und Zubehör
30213000 Personalcomputer
30213100 Tragbare Computer
30213300 Tischcomputer
30214000 Arbeitsplätze
30231000 Computerbildschirme und Konsolen
30237000 Teile und Zubehör für Computer
50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: