II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
USŁUGA ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW Z OBIEKTÓW ZARZĄDU GOSPODAROWANIA ODPADAMI W 2023 ROKU
Referenznummer der Bekanntmachung: 2/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest realizowanie usługi w zakresie gospodarowania odpadami polegającej na:
1. Transporcie i unieszkodliwieniu odpadów z instalacji Zamawiającego:
1) Oddziału Kompostownia ul. Sanitariuszek 70/72
2) Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Kasprowicza nr 10,
3) Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Granicznej 2.
2.Dostarczaniu pojemników do zbiórki odpadów, których nie posiada Zamawiający ( tub na świetlówki, zużytego sprzętu i baterii ) zgodnie z formularzami cenowymi załączonymi do oferty.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów z obiektów ZGO w Łodzi w 2023 roku
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów: odzież, opakowania z tektury, papieru, szkła, tworzyw sztucznych, tekstylia, etc. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów: opakowania z tworzyw sztucznych. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
Los-Nr.: 4
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów: zużyte opony. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
Los-Nr.: 5
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów: lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
Los-Nr.: 6
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów: odpadowa papa i materiały izolacyjne. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
Los-Nr.: 7
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów: odpady kuchenne. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
Los-Nr.: 8
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów: wielkogabarytowe. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
Los-Nr.: 9
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów: farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze, żywice, etc. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
Los-Nr.: 10
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów: odpady wytworzone podczas domowych iniekcji, leki. Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.