Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 24919/30.12.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Achizitionarea serviciilor de paza conform listei anexate sunt necesare pentru buna desfasurare a activitatilor, din toate obiectivele aferente societatii. Conform Legii 333/2003 si a HG 301/2012 actualizate, avem obligatia de a asigura paza si securitatea fizica a bunurilor materiale din dotarea SC HALE SI PIETE SA, dupa cum urmeaza: sediul Administrativ, toate pietele( Piata Centrala, Piata Nord, Piata Mihai Bravu, Piata Vest, Piata 9 Mai, Piata Malu Rosu, Piata Mixta Obor ), Halele Centrale si Imobil Valeni nr.44. In acest sens trebuie respectate prevederile Analizei de risc la securitatea fizica, intocmite pentru fiecare punct de lucru in parte.(referitoare la structura posturilor de paza).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Achizitionarea serviciilor de paza conform listei anexate sunt necesare pentru buna desfasurare a activitatilor, din toate obiectivele aferente societatii. Conform Legii 333/2003 si a HG 301/2012 actualizate, avem obligatia de a asigura paza si securitatea fizica a bunurilor materiale din dotarea SC HALE SI PIETE SA, dupa cum urmeaza: sediul Administrativ, toate pietele( Piata Centrala, Piata Nord, Piata Mihai Bravu, Piata Vest, Piata 9 Mai, Piata Malu Rosu, Piata Mixta Obor ), Halele Centrale si Imobil Valeni nr.44. In acest sens trebuie respectate prevederile Analizei de risc la securitatea fizica, intocmite pentru fiecare punct de lucru in parte.(referitoare la structura posturilor de paza)- CONFORM CERINTE CAIET DE SARCINI