Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aanvullende opdracht levering en ROB van snelle interventievoertuigen
Referenznummer der Bekanntmachung: 2018/S 075-166736
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34114200 Polizeifahrzeuge
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
De aanbesteding snelle interventievoertuigen betreft een raamovereenkomst waarmee wordt voorzien in de rechtmatige- en doelmatige aanschaf van snelle interventievoertuigen, turnkey oplevering en de uitvoering van ROB (reparatie, onderhoud en banden). De snelle interventievoertuigen worden gebruikt voor het afhandelen van zogenaamde High Impact Crime, ram-/plofkraken, het afvangen van ANPR (Automatic Number Plate Recognition) meldingen en in voorkomende gevallen ook op de hoogste prioriteitsmeldingen van de Politie.