Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
REACT EU 98 - Nemocnice TGM Hodonín - VZ 6 - Krevní analyzátory
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks krevních analyzátorů (Analyzátor č. 1 - hlavní a Analyzátor č. 2 - záložní) včetně middleware SW a dále dodávky reagencií a kontrolního materiálu pro krevní analyzátory po dobu 8 let od nabytí účinnosti smlouvy a zajištění pozáručního servisu dodaného přístrojového vybavení (2 ks krevních analyzátorů včetně middleware SW) po dobu 6 let od uplynutí záruční doby, a to pro oddělení hematologie a transfuzní služby Nemocnice TGM Hodonín, příspěvkovou organizaci dle podrobné specifikace předmětu plnění obsažené v příloze č. 4 ZD - Technická specifikace a za podmínek stanovených v dalších přílohách této zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 5 ZD - Obchodní podmínky - návrh Kupní smlouvy a přílohy č. 6 ZD - Obchodní podmínky - návrh Servisní smlouvy.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 10 448 484.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
38434520 Blutanalysegeräte
38434540 Biomedizinische Geräte
33696000 Reagentien und Kontrastmittel
50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: