Latvija-Rīga: Radio, televīzijas, komunikāciju, telekomunikāciju un saistītās iekārtas un aparāti
2023/S 025-071960
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Audio-vizuālo sistēmu piegāde, uzstādīšana un garantijas apkalpošana RTU vajadzībām
Atsauces numurs: RTU 2022/103
II.1.2)Galvenās CPV kods32000000 Radio, televīzijas, komunikāciju, telekomunikāciju un saistītās iekārtas un aparāti
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)32000000 Radio, televīzijas, komunikāciju, telekomunikāciju un saistītās iekārtas un aparāti
51000000 Uzstādīšanas pakalpojumi (izņemot programmatūru)
II.2.4)Iepirkuma apraksts: