Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71964-2023
Polen-Warschau: Reinigungsdienste
2023/S 025-071964
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa sprzątania powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej na terenie K-3545, K-0188, K-3800, K-8689 administrowanych przez JW Nr 2063.
Referenznummer der Bekanntmachung: 30/20
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Usługa sprzątania powierzchni biurowych i powierzchni zewnętrznych w kompleksach wojskowych: K-0188, ul. Sękocińska 8, K-3545, ul. Banacha 2, K-8689 ul. Winnicka 1, K-3800, Al. Niepodległości 141a administrowanych przez JW2063, (kod CPV: 90910000-9). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w załącznikach Nr 6-11 do SIWZ.
SPRZĄTANIE POWIERZCHNI WEWNĘTRZNYCH
- pomieszczenia biurowe;
- pomieszczenia służbowe w budynkach koszarowych;
- pomieszczenia sztabowo – biurowe;
- pomieszczenia rekreacyjne (sauna)
- ambulatorium (węzły sanitarne, ciągi komunikacyjne);
- węzły sanitarne;
- ciągi komunikacyjne, klatki schodowe;
- pomieszczenia w budynkach wielofunkcyjnych – reprezentacyjnych;
- pomieszczenia gospodarcze/socjalne/szatnie;
- sala kinowa, konferencyjna
SPRZĄTANIE TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH
- sprzątanie i utrzymanie w czystości ulic;
- sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników;
- sprzątanie i utrzymanie w czystości parkingów i zatok parkingowych;
- sprzątanie i utrzymanie w czystości placów i utwardzonych ciągów komunikacyjnych;
- sprzątanie i utrzymanie w czystości terenów utwardzonych i zielonych przyległych do granic kompleksów,
- sprzątanie i utrzymanie terenów zielonych.