Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Landelijk - Ruimte- en Werkpleksensoren
Referenznummer der Bekanntmachung: TN347168
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Middels deze aanbesteding wordt er één inschrijver gecontracteerd, die alle producten en diensten die behoren tot de scope levert. ProRail sluit daarvoor een overeenkomst met de inschrijver die op basis van deze aanbesteding de opdracht gegund krijgt.
Er wordt een contract gesloten worden voor de periode van 5 (vijf) jaar, met optie tot verlenging van 3 (drie) maal 1 (één) jaar verlenging. Zie voor nadere informatie over de af te sluiten overeenkomst paragraaf 2.5 van de leidraad.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72710000 Lokalnetz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.11)Angaben zu OptionenOptionen: ja
Beschreibung der Optionen:
Er wordt een contract gesloten worden voor de periode van 5 (vijf) jaar.