Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71972-2023
Tschechien-Prag: Dienstleistungen von Ingenieurbüros
2023/S 025-071972
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcová dohoda na geodetickou podporu pro pořízení a zpracování geodetických podkladů pro Digitální technickou mapu ŘSD - západ
Referenznummer der Bekanntmachung: 01PU-005352
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 01PU-005352
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody se 3-mi seskupeními je jednotné poskytování služeb v oblasti konsolidace a nového mapování dálnic a silnic 1 tridy pro digitální technickou mapu ŘSD.