Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Marktconsultatie Levering Vloeibaar Zuurstof en Opslagtank
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24000000 Chemische Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Waterschap Rijn en IJssel wil het Leveren van vloeibaar zuurstof en een opslagtank aanbesteden en zoekt contact met marktpartijen om een aantal vragen schriftelijk voor te leggen.
De te bouwen rioolwaterinstallatie in Winterswijk bestaat uit twee (hoofd)onderdelen: de nabehandeling, bestaande uit de ozoninstallaties, en de effluentpolishing, bestaande uit de BAKF’s. Om ozon te kunnen maken op locatie is hoge kwaliteit zuurstof nodig. Om in deze behoefte te voorzien is gekozen voor opslag van zuurstof in vloeibare vorm.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24113100 Flüssige Luft
24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: