Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72000-2023
die Slowakei-Pliešovce: Fleisch
2023/S 025-072000
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup a dodávka potravín - DNS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15110000 Fleisch
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup a dodávka mäsa a mäsových výrobkov
Los-Nr.: č.5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Názov predmetu zákazky: Nákup a dodávka čerstvého mäsa a mäsových výrobkov
Predmetom zákazky je dodávka čerstvého mäsa a mäsových výrobkov do dvoch odberných miest, ktoré
sa nachádzajú vo vzdialenosti cca 8 km v čase od 07:00 h do 11:00 h. trikrát týždenne na základe
písomných objednávok obstarávateľa.
Lehota dodania predmetu zákazky: Od nadobudnutia účinnosti Kúpnej zmluvy do 31.12.2022
Miesto dodania predmetu zákazky: Vojenské kuchyne Centra výcviku Lešť Tábor Slávia a Vojenská
kuchyňa Zábava
Položky predmetu zákazky:
P.č. Názov Merná
jednotka
Predpokladané
množstvo
plnenia
1 Brav. bôčik bez kosti kg 50
2 Brav. karé bez kosti kg 6000
3 Brav. krkovička bez kosti kg 2000
4 Brav. panenka kg 50
5 Brav. pečeň kg 200
6 Brav. plece bez kosti kg 500
7 Brav. stehno bez kosti kg 8000
8 Hov. plece bez kosti býk kg 100
9 Hov. roštenka bez kosti býk kg 500
10 Hov. zadné bez kosti býk kg 8000
11 Hovädzia sviečková býk kg 3000
12 Jahňacie plece bez kosti kg 50
13 Jahňacie stehno bez kosti kg 50
14 Jeleň mäso na guľáš kg 400
15 Jeleň plece bez kosti kg 400
16 Jeleň stehno bez kosti kg 400
17 Klobása bravčová kg 800
18 Párky bratislavské kg 500
19 Párky spišské kg 6000
20 Pečeňový syr kg 100
Strana 2 z 2
21 Pražská šunka bez kosti kg 50
22 Saláma strážovská krájaná vákuové balenie 150g kg 1000
23 Saláma jemná kg 100
24 Saláma malokarpatská kg 300
25 Saláma malokarpatská krájaná vákuové balenie 150g kg 1000
26 Saláma Nitran kg 50
27 Saláma tokajská krákaná vákuové balená 150g kg 1000
28 Saláma šunková kg 300
29 Slanina gazdovská kg 200
30 Slanina oravská kg 100
31 Slanina oravská krájaná vákuové balená 150g kg 1000
32 Slanina sedliacka kg 200
33 Slanina údená kg 100
34 Špekačky kg 100
35 Šunka dusená 80% kg 300
36 Šunka dusená 80% krájaná vákuové balenie 150g kg 1000
37 Šunková pena 100g bravčové stehno min. 19% ks 4000
38 Teľacie stehno bez kosti kg 400
39 Tlačenka mäsová kg 40
40 Údená krkovička bez kosti kg 1000