II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil33694000 Diagnostika
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod týkajících se jednotlivých dílčích veřejných zakázek na dodávky radiofarmak a kitů pro radiofarmaka.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33694000 Diagnostika
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Fludeoxyglukosa - (18F)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Fluoromethylcholin - (18F)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Fludeoxythymidin - (18F)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Fluciklovin - (18F)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Flutemetamol - (18F)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Florbetaben - (18F)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Technecium - (99mTc) exametazim
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Technecium - (99mTc) mertiatid
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Technecium - (99mTc) sestamibi
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Technecium - (99mTc) tetrofosmin
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Technecium - (99mTc) hynic-oktreotid
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Joflupan - (123l)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Jodid - (131l) sodný
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Indium - (111In) pentetreotid
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Dodávky radiofarmak/kitů dle objednávek - Jobenguan - (123l)