Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 72019-2023
Polen-Bolesław: Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
2023/S 025-072019
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych oraz eksploatacji budynków Gminy Bolesław na rok 2023”
Referenznummer der Bekanntmachung: IR.271.16.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg
i miejsc publicznych oraz eksploatacji budynków Gminy Bolesław na rok 2023” dla niżej wymienionych podmiotów:
- Urząd Gminy Bolesław, ul. Główna 58, 32-329 Bolesław,
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławiu, ul, Główna 46, 32-329 Bolesław,
- Samorządowy Zespół Oświaty i Wychowania w Bolesławiu, ul, Główna 96, 32-329 Bolesław,
- Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, ul, Główna 55, 32-329 Bolesław,
- Jednostki OSP na terenie Gminy Bolesław,
- Gminny Zakład Oczyszczania Ścieków, Małobądz, ul. Górna 25, 32-329 Bolesław,
- Punkty monitoringu wizyjnego na terenie Gminy Bolesław,
- Szkoły i przedszkola na terenie Gminy Bolesław
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
09310000 Elektrizität
09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej:
- do 38 punktów zasilania oświetlenia ulicznego oraz 1 punktu zasilania parkowego rozliczanych w taryfie O12,
- 14 punktów monitoringu wizyjnego rozliczanego w taryfie R,
- 47 punktów poboru energii elektrycznej do budynków i obiektów Zamawiającego, jednostek organizacyjnych, szkół, przedszkoli i instytucji kultury,
rozliczanych w grupie taryfowej C11, G11, C21, C12A, B23,
Szacunkowy pobór energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia dróg i miejsc publicznych oraz potrzeb eksploatacji budynków w okresie realizacji zamówienia tj. od 01.01.2023r. do 31.12.2023r.
wynosi: 1 386 892 kWh.
Określenie przewidywanego poboru energii nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanych ilościach. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia łącznego wolumenu energii elektrycznej, względem ilości określonej szacunkowo.
Ewentualna zmiana szacowanego zużycia nie będzie skutkowała dodatkowymi kosztami dla Zamawiającego, poza rozliczeniem za faktycznie zużytą ilość energii elektrycznej. Powyższy podział przedmiotu zamówienia nie stanowi podziału zadania na części, co oznacza, że Wykonawca składający najkorzystniejszą ofertę ma obowiązek wykonać powyższy przedmiot zamówienia w całości.