II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια «ατομικών εφοδίων και λοιπών ειδών για την κάλυψη των αναγκών των 250 νέων Συνοριακών Φυλάκων Ορισμένου Χρόνου στην Περιφερειακή Ενότητα Έβρου»
Referenznummer der Bekanntmachung: 2/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35800000 Persönliche Ausrüstung und Hilfsausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Σύναψη σύμβασης για την Προμήθεια «ατομικών εφοδίων και λοιπών ειδών για την κάλυψη των αναγκών των 250 νέων Συνοριακών Φυλάκων Ορισμένου Χρόνου στην Περιφερειακή Ενότητα Έβρου»
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 222 457.24 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Τζόκευ χρώματος φαιοκίτρινου μετά εθνοσήμου κεντητού επί της μετωπίδας
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35800000 Persönliche Ausrüstung und Hilfsausrüstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια 750 Τζόκευ χρώματος φαιοκίτρινου μετά εθνοσήμου κεντητού επί της μετωπίδας. Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 8,0645€
Χιτώνιο τύπου υποδύτη χρώματος φαιοκίτρινου & Περισκελίδα ιδίου χρώματος με το χιτώνιο
Los-Nr.: 2
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (150) Χιτωνίων τύπου υποδύτη χρώματος φαιοκίτρινου & Περισκελίδων ιδίου χρώματος με το χιτώνιο. Προϋπολογισθείσα τιμή ανά σετ, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 41,9355€
Μπλούζα τύπου «μακό» με βραχείες χειρίδες χρώματος φαιοπράσινου
Los-Nr.: 3
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (600) Μπλουζών τύπου «μακό» με βραχείες χειρίδες χρώματος φαιοπράσινου . Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 4,435€
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (1000) Μπλουζών τύπου «πόλο» . Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 20,161 €
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (500) Επενδυτών (τζάκετ) . Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 80,645€
Πλαστικό αδιάβροχο τύπου νιτσεράδα με επίκρανο (κουκούλα) χωρίς εσωτερική επένδυση
Los-Nr.: 6
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (250) Πλαστικών αδιάβροχων τύπου νιτσεράδα με επίκρανο (κουκούλα) χωρίς εσωτερική επένδυση . Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 28,225€
Επενδύτης (μπουφάν τύπoυ fly)
Los-Nr.: 7
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (500) Επενδυτών (μπουφάν τύπoυ fly). Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 56,451€
Ζώνη δερμάτινη πλήρους εξάρτησης, χρώματος μαύρου
Los-Nr.: 8
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (250) Ζωνών δερμάτινων πλήρους εξάρτησης, χρώματος μαύρου. Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 24,193€
Ποδεία μακριά ισοθερμικά και βαμβακερά, χρώματος μαύρου
Los-Nr.: 9
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (1.500) Ποδείων μακριων ισοθερμικών και βαμβακερών, χρώματος μαύρου. Προϋπολογισθείσα τιμή ανά ζεύγος, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 8,0645€
Χειρόκτια μαύρα δερμάτινα με εσωτερική ισοθερμική επένδυση
Los-Nr.: 10
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (250) Χειρόκτιων μαύρων δερμάτινων με εσωτερική ισοθερμική επένδυση. Προϋπολογισθείσα τιμή ανά ζεύγος, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 24,193€
Περιλαίμια (φουλάρια), χρώματος φαιοπράσινου
Los-Nr.: 11
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (500) Περιλαίμιων (φουλάρια), χρώματος φαιοπράσινου . Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 16,129€
Περιλαίμια (μπαλακλάβα) τύπου fleece, χρώματος φαιοπράσινου
Los-Nr.: 12
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (500) Περιλαίμιων (μπαλακλάβα) τύπου fleece, χρώματος φαιοπράσινου . Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 12,0967€
Ζεύγος άρβυλα τύπου ειδικών δυνάμεων Στρατού, χρώματος μαύρου
Los-Nr.: 13
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (500) Ζευγών άρβυλων . Προϋπολογισθείσα τιμή, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 72,58€
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35200000 Polizeiausrüstung
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (250) Ηλεκτρικών φανών . Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 32,258€
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (500) Χειροπέδων. Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 56,451€
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια (250) Αστυνομικών σφυρίχτρων. Προϋπολογισθείσα τιμή ανά τεμάχιο, άνευ Φ.Π.Α., συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και δαπανών : 3,225€