Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa sprzątania powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej na kompleksach wojskowych K-0188, K-3545, K-8689, K-3800 w Warszawie.
Referenznummer der Bekanntmachung: 31/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego (CPV 90910000-9) jest usługa sprzątania powierzchni wewnętrznej
i zewnętrznej na kompleksach wojskowych K-0188, K-3545, K-8689, K-3800 w Warszawie.