II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Reagensi i testovi za medicinsko biokemijski laboratorij
Referentni broj: 1/23 E-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka33696500 Laboratorijski reagensi
II.1.4)Kratak opis:
Reagensi i testovi za medicinsko biokemijski laboratorij za potrebe Opće bolnice Pula sukladno dokumentaciji
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 487 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33696500 Laboratorijski reagensi
II.2.1)Naziv:
Grupa 2 - Elektroforeza proteina
Grupa br.: 2
Gruap 3 - Polukvantitativno određivanje sredstava ovisnosti
Grupa br.: 3
Gruap 4 - Stolica na okultno krvarenje
Grupa br.: 4
Grupa 5 - Analiza mokraće i sedimenta
Grupa br.: 5
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
Grupa 7 - Hormoni i biljezi
Grupa br.: 7
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 8
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 9
Grupa 10 - Tumorski biljezi
Grupa br.: 10
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 11
Grupa 12 - Imunologija II
Grupa br.: 12
Grupa 13 - Specifični proteini
Grupa br.: 13
Grupa 14 - Potrošni materijal za spermatogram
Grupa br.: 14