II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz monitoringu świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na terenie administrowanym przez 24 WOG w latach 2020–2023
Referenznummer der Bekanntmachung: 13/OBR/2020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część III - 15bsap Orzysz, OSPWL Orzysz, WKU Ełk, 24WOG Ełk
Los-Nr.: III
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Usługa ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitoringu realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO, w całodobowym systemie zmianowym, polegająca na bezpośredniej ochronie
fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych. W elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych, zgodnie z instrukcjami ochrony oraz innymi
dokumentami opracowanymi na szczeblu jednostek wojskowych oraz realizacja ochrony po ogłoszeniu mobilizacji, wprowadzeniu stanu wojennego lub w czasie wojny.