Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mokslo paskirties pastato Vyturio g. 1, Domeikavos k., Kauno r. sav. Darbo projekto parengimas ir naujos statybos darbai
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Pastato bendrasis plotas 2 2220 m2, aukštai - 2; nauja statyba (mokslo paskirties pastatas), energetinio naudingumo klasė - A++.