Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
PREUZIMANJE I DALJNJA OBRADA OTPADA KB 15 01 02 (PLASTIČNA AMBALAŽA) POSTUPCIMA OPORABE R1-R12
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-151
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ambalaža od plastike koja se prikuplja putem sustava spremnika postavljenih na javnim površinama na području Grada Zagreba, od korisnika usluga, te putem reciklažnih dvorišta i mobilnih reciklažnih dvorišta. Otpad može sadržavati veće količine nečistoća u obliku miješanog komunalnog otpada, metalne ambalaže i višeslojne (kompozitne) ambalaže koja se prikuplja sustavom žutih spremnika zajedno s ambalažom od plastike.
Usluga uključuje preuzimanje, vaganje i obradu otpada kao i sve druge manipulativne radnje (utovar, prijevoz i istovar otpada) ukoliko se otpad ne obrađuje na lokaciji preuzimanja otpada.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ambalaža od plastike koja se prikuplja putem sustava spremnika postavljenih na javnim površinama na području Grada Zagreba, od korisnika usluga, te putem reciklažnih dvorišta i mobilnih reciklažnih dvorišta. Otpad može sadržavati veće količine nečistoća u obliku miješanog komunalnog otpada, metalne ambalaže i višeslojne (kompozitne) ambalaže koja se prikuplja sustavom žutih spremnika zajedno s ambalažom od plastike.Usluga uključuje preuzimanje, vaganje i obradu otpada kao i sve druge manipulativne radnje (utovar, prijevoz i istovar otpada) ukoliko se otpad ne obrađuje na lokaciji preuzimanja otpada.