II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Gasunie Engineering (GU-E)
Referenznummer der Bekanntmachung: WS3703297600
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gasunie is voornemens de ingenieursdiensten (hierna Gasunie Engineeringsdiensten GU-E) en werkzaamheden t.b.v. omgevingsmanagement opnieuw aan te besteden.
Gasunie heeft een historie in aardgas en tot enkele jaren geleden was de hele asset-base op dit medium gebaseerd. De energietransitie zorgt ervoor dat binnen Gasunie een verschuiving plaatsvindt van aardgas naar andere media zoals waterstof, CO2, groengas en warmte. De groei in nieuwe media brengt een groei in de opgave met zich mee, deels in het geschikt maken van het huidige netwerk voor de nieuwe media, deels in het realiseren van nieuwe assets. De aanbesteding is verdeeld in drie percelen.
Perceel 1 Front End Engineering Design (FEED)
Perceel 2 Technische engineering
Perceel 3 Omgevingsmanagement
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Front End Engineering Design (FEED)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
71323200 Planung von Werksanlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Voor perceel 1 is de omvang naar verwachting EUR 5.000.000 per jaar.
De maximale omvang gedurende de totale looptijd van de raamovereenkomsten bedraagt voor perceel 1 EUR 75.000.000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Voor perceel 2 is de omvang naar verwachting EUR 18.000.000 per jaar.
De maximale omvang gedurende de totale looptijd van de raamovereenkomsten bedraagt voor perceel 2 EUR 210.000.000.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
71351914 Archäologische Untersuchungen
71351500 Bodenuntersuchungen
71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
Voor perceel 3 is de omvang naar verwachting EUR 5.000.000 per jaar.
De maximale omvang gedurende de totale looptijd van de raamovereenkomsten bedraagt voor perceel 3 EUR 60.000.000.