Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vybudovanie platformy na manažment priestorových dát mesta Nové Zámky
Referenznummer der Bekanntmachung: 870/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72222300 Informationstechnologiedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Mesto Nové Zámky plánuje realizovať projekt s názvom: Vybudovanie platformy na manažment priestorových dát mesta Nové Zámky v rámci dopytovej výzvy Manažment údajov inštitúcie verejnej správy OPII_2021_7_15_DOP (ďalej ako výzvy"). Výsledky projekty budú plniť nasledujúce špecifické ciele výzvy:
ŠC 7.5: Zlepšenie celkovej dostupnosti dát vo verejnej správe s dôrazom na otvorené údaje,
ŠC 7.7: Umožnenie modernizácie a racionalizácie verejnej správy IKT prostriedkami.
Kľúčovým impulzom a motívom projektu je zavedenie takých procesov a nástrojov, ktoré umožnia efektívne nakladanie s dátami, ich zdieľanie a správu, a zároveň zjednodušia prístup k základným informáciám, podporia rozhodovanie a analýzu. Nosným komponentom pre nastavenie a zabezpečenie týchto aktivít je vytvorenie centrálne platformy na integráciu priestorových dát na báze GIS, ich manažment v čiastkových moduloch (agendách), vrátane samotného zberu týchto dát a ich následná interpretácia priestorových dát v mapovej aplikácii.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 219 365.83 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: