Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72095-2023
Tschechien-Domažlice: Medizinische Geräte
2023/S 025-072095
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE PRO DOMAŽLICKOU NEMOCNICI A.S. - ZDRAVOTNICKÁ LŮŽKA A TRANSPORTNÍ TECHNIKA
Referenznummer der Bekanntmachung: CN/79/CN/21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka zdravotnických přístrojů pro zadavatele. Veřejná zakázka je dělená na 8 částí.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zdravotnická lůžka a matrace
Los-Nr.: ČÁST 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33192100 Medizinische Betten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
V této části se jedná o dodávku:
Antidekubitní matrace nosnost min. 200 kg - 131ks
Antidekubitní matrace (dekubity III. - IV. stupně) nosnost min. 250 kg - 3 ks
Antidekubitní matrace (dekubity II. - III. stupně) nosnost min. 200 kg - 16 ks
Dětské elektricky polohovatelné lůžko včetně matrace - 5 ks
Pediatrické nemocniční lůžko včetně matrace - 5 ks
Lůžko elektrické polohovatelné (zátěž min. 250 kg) - 19 ks
Lůžko elektrické polohovatelné (zátěž min. 200 kg) - 131 ks
Zvedák pro pacienty
Los-Nr.: část 4
33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge
Zvedák pro pacienty - dodávka 2 ks
Urgentní transportní lůžko (stretcher) s příslušenstvím
Los-Nr.: část 6
Urgentní transportní lůžko (stretcher) s příslušenstvím - dodávka 14ks
Transportní vozík pro převoz zemřelých
Los-Nr.: část 8
33192160 Tragbahren
Transportní vozík pro převoz zemřelých - dodávka - 1 ks