Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72145-2023
Tschechien-Prag: Chemische Sonderpräparate
2023/S 025-072145
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DNS - chemikálie pro molekulární a buněčnou biologii - výzva 01/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
24950000 Chemische Sonderpräparate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude dodávka chemikálií, činidel, souprav a dalších reagencií pro molekulární a buněčnou biologii a biochemii: enzymy, isotopy, inhibitory, izolační soupravy, sekvenační soupravy, buněčné linie, bakteriální kmeny, viry a virové vektory, plazmidy, oligonukleotidy, reagencie pro elektroforézy, protilátky, antigeny, rekombinantní proteiny, imunomodulační látky a detekční soupravy.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
24956000 Peptone und Eiweißstoffe
24965000 Enzyme
33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
33651500 Immunsera und Immunglobuline
33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
33696300 Chemische Reagenzien
33696400 Isotopische Reagenzien
33696500 Laborreagenzien
33696600 Reagenzien für die Elektrophorese
33698100 Mikrobiologische Kulturen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: