Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 72147-2023
Polen-Warschau: Reinigungsdienste
2023/S 025-072147
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usługi polegającej na sprzątaniu powierzchni wewnętrznych obiektów kubaturowych, powierzchni zewnętrznych utwardzonych oraz utrzymaniu i pielęgnacji terenów zielonych.
Referenznummer der Bekanntmachung: 73/2022/PN/INFR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi polegającej na sprzątaniu powierzchni wewnętrznych obiektów kubaturowych, powierzchni zewnętrznych utwardzonych oraz utrzymaniu i pielęgnacji terenów zielonych w kompleksach administrowanych przez ZAMAWIAJĄCEGO w Warszawie z podziałem na VI (sześć) części zamówienia tj.:
Część I zamówienia - Kompleks Wojskowy 0009 – ul. Dymińska 13,
Część II zamówienia - Kompleks Wojskowy 0018 – ul. Gdańska 6,
Część III zamówienia - Kompleks Wojskowy 0603 – ul. Krajewskiego 1A,
Część IV zamówienia - Kompleks Wojskowy 4742 – ul. Krajewskiego 3/5,
Część V zamówienia - Kompleks Wojskowy 1024 – ul. 29 Listopada 1,
Część VI zamówienia - Kompleks Wojskowy 0044 – ul. Żwirki i Wigury 9/13.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ.
Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Zapisy do PODWYKONAWSTWA określa treść do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część I zamówienia - Kompleks Wojskowy 0009 – ul. Dymińska 13
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki do SWZ nr:
Załącznik nr 1.: Zestawienie obmiarów powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K - 009 /bud. 3/,
Załącznik nr 1.1: Zestawienie obmiarów powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K -0009 /bud. 4/,
Załącznik nr 1.2: Zestawienie powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K-0009,
Załącznik nr 1.3: Zestawienie powierzchni zewnętrznych utwardzonych i zielonych,
Załącznik nr 1.4: Szczegółowe dane na utrzymanie czystości w kompleksie wojskowym K – 0009,
Załącznik nr 1.5: Wymagania bezpieczeństwa,
Załącznik nr 1.6: Projektowane postanowienia umowy.
ZAMAWIAJĄCY wymaga dysponowania zatrudnionych przez WYKONAWCĘ lub PODWYKONAWCĘ na podstawie umowy o pracę niżej wykazanych osób:
[dotyczy części I zamówienia] - Kompleks Wojskowy 0009
– ul. Dymińska 13
1) Pracownicy nadzoru wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania na terenie obsługiwanych obiektów: minimum 1 (jedna) osoba bezpośrednio wykonująca przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 8 godzin dziennie w godz. 6.00 - 14.00) w zakresie nadzoru, posiadająca minimum 2 (dwu) letnie doświadczenie, posiadająca ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenie stwierdzające odbycia szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych.
2) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych:
minimum 6 (sześć) osób bezpośrednio wykonujących przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 8 godzin dziennie w godz. 6.00 - 14.00) w zakresie sprzątania powierzchni wewnętrznych, posiadających ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (Wykonawcy) uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenia stwierdzające odbycie szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych.
3) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych utwardzonych: minimum 1 (jedna) osoba (½ etatu) bezpośrednio wykonująca przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych,
4 godziny dziennie, godz. 6.00 – 10.00) w zakresie sprzątania powierzchni zewnętrznych utwardzonych, posiadająca ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenia stwierdzające odbycie szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych.
4) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych zielonych: minimum 1 (jedna) osoba (1 etat) bezpośrednio wykonująca przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 8 godzin dziennie, godz. 6.00 – 14.00) w zakresie sprzątania powierzchni zewnętrznych zielonych, posiadające ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) uprawniające do dostępu do informacji nie jawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenie stwierdzające odbycie szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych. W zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
Część II zamówienia - Kompleks Wojskowy 0018 – ul. Gdańska 6.
Los-Nr.: 2
Część II zamówienia - Kompleks Wojskowy 0018 – ul. Gdańska 6
Załącznik nr 2.: Zestawienie obmiarów powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K -0018 /bud. 1/,
Załącznik nr 2.1: Zestawienie obmiarów powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K -0018 /bud. 2/,
Załącznik nr 2.2: Zestawienie obmiarów powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K -0018 /bud. 6/,
Załącznik nr 2.3: Zestawienie obmiarów powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K -0018 /bud. 8/,
Załącznik nr 2.4: Zestawienie powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K-0018,
Załącznik nr 2.5: Szczegółowe dane na utrzymanie czystości w kompleksie wojskowym K – 0018,
Załącznik nr 2.6: Zestawienie powierzchni zewnętrznych utwardzonych i zielonych,
Załącznik nr 2.7: Wymagania bezpieczeństwa,
Załącznik nr 2.8: Projektowane postanowienia umowy.
[dotyczy części II zamówienia] - Kompleks Wojskowy 0018 – ul. Gdańska 6
1) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych: min.
1 (jedna) osoba (¼ etatu) bezpośrednio wykonująca przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 2 godziny dziennie, godz. 7.00 – 9.00) w zakresie sprzątania powierzchni wewnętrznych, posiadająca ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenie stwierdzające odbycie szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych.
2) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych utwardzonych i zielonych, minimum 1 (jedna) osoba na (¼ etatu) bezpośrednio wykonujące przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 2 godzin dziennie, godz. 7.00 – 9.00) w zakresie sprzątania powierzchni zewnętrznych utwardzonych i zielonych, posiadająca ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenie stwierdzające odbycie szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych.
- w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
Część III zamówienia - Kompleks Wojskowy 0603 – ul. Krajewskiego 1A.
Los-Nr.: 3
Część III zamówienia - Kompleks Wojskowy 0603 – ul. Krajewskiego 1A
Załącznik nr 3: Zestawienie powierzchni zewnętrznych utwardzonych i zielonych,
Załącznik nr 3.1: Wymagania bezpieczeństwa,
Załącznik nr 3.2: Projektowane postanowienia umowy.
[dotyczy części III zamówienia] - Kompleks Wojskowy 0603 – ul. Krajewskiego 1A
1) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych utwardzonych i zielonych: minimum 1 (jedna) osoba (1/4 etatu) bezpośrednio wykonująca przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 2 godziny dziennie, godz. 7.00 – 9.00) w zakresie sprzątania powierzchni zewnętrznych i zielonych, posiadająca upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz posiadająca aktualne zaświadczenie o przeszkoleniu z ochrony informacji niejawnych.
Część IV zamówienia - Kompleks Wojskowy 4742 – ul. Krajewskiego 3/5.
Los-Nr.: 4
Załącznik nr 4: Zestawienie obmiarów powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K-4742,
Załącznik nr 4.1 : Zestawienie powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K-4742,
Załącznik nr 4.2: Zestawienie powierzchni zewnętrznych utwardzonych,
Załącznik nr 4.3: Szczegółowe dane na utrzymanie czystości w kompleksie wojskowym K – 4742,
Załącznik nr 4.5: Wymagania bezpieczeństwa,
Załącznik nr 4.6: Projektowane postanowienia umowy.
[dotyczy części IV zamówienia] - Kompleks Wojskowy 4742 – ul. Krajewskiego 3/5
1) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych:
minimum 2 (dwie) osoby bezpośrednio wykonujące przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 8 godzin
dziennie, godz. 6.00 - 14.00) w zakresie sprzątania powierzchni wewnętrznych, posiadające upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej ( WYKONAWCY ) do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz posiadające aktualne zaświadczenie o przeszkoleniu z ochrony informacji niejawnych. Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych utwardzonych: minimum 1 (jedna) osoba (1/4 etatu) bezpośrednio wykonująca przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 2 godziny dziennie, godz. 6.00 - 8.00) w zakresie sprzątania powierzchni zewnętrznych, posiadająca upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz posiadające aktualne zaświadczenie o przeszkoleniu z ochrony informacji niejawnych.
Część V zamówienia - Kompleks Wojskowy 1024 – ul. 29 Listopada 1.
Los-Nr.: 5
Część V zamówienia - Kompleks Wojskowy 1024 – ul. 29 Listopada 1
Załącznik nr 5.: Zestawienie powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K-1024,
Załącznik nr 5.1-5.32: Zestawienie obmiarów powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K-1024,
Załącznik nr 5.33: Zestawienie powierzchni zewnętrznych utwardzonych i zielonych,
Załącznik nr 5.34: Szczegółowe dane do przetargu na utrzymanie czystości w kompleksie wojskowym K – 1024,
Załącznik nr 5.35: Wymagania bezpieczeństwa,
Załącznik nr 5.36: Projektowane postanowienia umowy.
[dotyczy części V zamówienia] - Kompleks Wojskowy 1024
– ul. 29 Listopada 1
1) Pracownicy nadzoru wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania na terenie obsługiwanych obiektów: minimum 1 (jedna) osoba bezpośrednio wykonująca przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 8 godzin dziennie, godz. 6.00 - 14.00) w zakresie nadzoru, posiadająca minimum 2 (dwu) letnie doświadczenie, posiadająca ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenie stwierdzające odbycia szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych.
minimum 9 (dziewięć) osób bezpośrednio wykonujących przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 8 godzin dziennie, godz. 6.00 - 14.00) w zakresie sprzątania powierzchni wewnętrznych, posiadających minimum 6 (sześcio) miesięczne doświadczenie w sprzątaniu pomieszczeń biurowych, posiadających ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenie stwierdzające odbycia szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych.
3) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych utwardzonych: minimum 5 (pięć) osób bezpośrednio wykonujących przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 8 godzin dziennie, godz. 6.00 - 14.00) w zakresie sprzątania powierzchni zewnętrznych, posiadających minimum 6 (sześcio) miesięczne doświadczenie, posiadające ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (Wykonawcy) uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenie stwierdzające odbycie szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych.
4) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych zielonych: minimum 2 (dwie) osoby bezpośrednio wykonujące przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 8 godzin dziennie w godz. 6.00 - 14.00) w zakresie sprzątania powierzchni zewnętrznych, posiadające minimum 6 (sześcio) miesięczne doświadczenie, posiadające ważne poświadczenie bezpieczeństwa lub pisemne upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (Wykonawcy) uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz ważne zaświadczenie stwierdzające odbycie szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych.
Los-Nr.: 6
Załącznik nr 6.: Zestawienie powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K-0044 /bud. 1/,
Załącznik nr 6.1: Zestawienie powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K-0044 /bud. 518/,
Załącznik nr 6.2 : Zestawienie powierzchni wewnętrznych w kompleksie nr K-0044,
Załącznik nr 6.3: Szczegółowe dane do przetargu na utrzymanie czystości w kompleksie wojskowym K – 0044,
Załącznik nr 6.4: Wymagania bezpieczeństwa,
Załącznik nr 6.5: Projektowane postanowienia umowy.
[dotyczy części VI zamówienia] - Kompleks Wojskowy 0044 – ul. Żwirki i Wigury 9/13
1) Pracownicy wyznaczeni bezpośrednio przy wykonywaniu usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych: minimum 1 (jedna) osoba bezpośrednio wykonująca przedmiotowe zamówienie (przez 5 dni roboczych, 8 godzin dziennie w godz. 6.00 - 14.00) w zakresie sprzątania powierzchni wewnętrznych, posiadające upoważnienie kierownika jednostki organizacyjnej (WYKONAWCY) do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz posiadające aktualne zaświadczenie o przeszkoleniu z ochrony informacji niejawnych.