Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 72166-2023
Česko-Hranice: Zdravotnické přístroje
2023/S 025-072166
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zobrazovací metody
II.1.2)Hlavní kód CPV
33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky „Zobrazovací metody“ je pořízení přístrojového vybavení s rokem výroby ne starším než 2021 pro Nemocnici Hranice a.s., definovaného v zadávací dokumentace
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Multimodalitní diagnostické pracovní stanice
Část č.: 5
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
33111200 Rentgenové pracovní stanice
II.2.4)Popis zakázky:
Multimodalitní diagnostické pracovní stanice 2 ks