Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa implantów kręgosłupowych wraz z dzierżawą instrumentarium, sprzętu pomocniczego
Numer referencyjny: ZP.270-100/2022
II.1.2)Główny kod CPV33183100 Implanty ortopedyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa implantów kręgosłupowych wraz z dzierżawą instrumentarium, sprzętu pomocniczego dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1A. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 26 pakietów