Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставки на хранителни продукти за нуждите на ДГ „Светлина“ – гр. Пловдив, по пет обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на поръчката обхваща периодични доставки на хран. продукти за нуждите на ДГ „Светлина“ – гр. Пловдив, в съответствие с ТС и образците на ТП и ЦП за обособените позиции (ОП) – неразделна част от документацията за обществената поръчка. ОП са, както следва:
ОП 1 „Доставки на хляб“
ОП 2 „Доставка на пресни плодове и зеленчуци“
ОП 3 „Доставки на консервирани и преработени плодове и зеленчуци, пакетирани хранителни продукти и варива“
ОП 4 „Доставка на мляко и млечни хранителни продукти“
ОП 5 „Доставки на месо и месни хранителни продукти, риба и яйца“
Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, както правата и задълженията на възложителя и на изпълнителя, са съгласно: проекта на договор; ТС, ТП и ЦП на изпълнителя, за всяка обособена позиция.
Договорът, който ще бъде сключен с участника, определен за изпълнител на съответна обособена позиция, ще е със срок на действие съгласно проекта на договор.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на мляко и млечни хранителни продукти
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15500000 Molkereierzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Периодични доставки на мляко и млечни хранителни продукти, в съответствие с техническата спецификация и образците на техническо и ценово предложения за ОП 4. Изпълнението на всички доставки ще се осъществява след предварителна заявка от Директора на детската градина или от упълномощено от него длъжностно лице. Доставките ще се извършват до адресите на ДГ „Светлина“ - гр. Пловдив.