Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 42084982018178
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33770000 Hygienepapier
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- MATERIALE SANITARE 3, conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Camp incizie autoadeziv antimicrobian ( tip Ioban 2 ), 43cm x 52cm
Los-Nr.: 30
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33770000 Hygienepapier
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max a acordului cadru, este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Camp ocular 137x137 cm cu buzunare de drenare
Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Camp incizie autoadeziv antimicrobian 66/45cm cu suprafata adeziva 56/45cm
Los-Nr.: 31
Set camp steril operatoriu dedicat interventiilor neurochirurgicale pentru spate
Los-Nr.: 33
Camp steril 75/90 cm de unica folosinta
Los-Nr.: 19
Camp steril 50/50 cm unica folosinta
Los-Nr.: 22
Kit steril de unica folosinta 100/100cm
Los-Nr.: 25
Unitate de drenaj toracic cu 2 camere
Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141642 Dränzubehör
Tub aspiratie cu godet format CH28
Los-Nr.: 15
Cearceaf de unica folosinta 210cm/95cm
Los-Nr.: 24
Camp incizie autoadeziv antimicrobian ( tip Ioban ) steril, 20cm x 20 cm
Los-Nr.: 28
Halat chirurgical de unica folosinta nesteril
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33199000 Medizinische Kleidung
Botosei de unica utilizare tip cizma
Los-Nr.: 11
Masca faciala cu protectie transparenta pentru ochi
Los-Nr.: 6
Salopete de unica folosinta cu protectia capului
Los-Nr.: 8
Camp steril 150/120 cm de unica folosinta
Los-Nr.: 18
Set chirurgical universal de operatie steril
Los-Nr.: 27
Camp steril 100/100 cm de unica folosinta
Los-Nr.: 21
Cearceaf acoperire saltea masa de angiografie nesteril, 72/220cm
Los-Nr.: 26
Masti chirurgicale cu elestic
Los-Nr.: 4
Botosei cipici chirurgicali
Los-Nr.: 3
Halat chirurgical de unica folosinta steril, XL, XXL, XXXL
Los-Nr.: 9
Cearceaf de unica folosinta 250cm/70cm
Los-Nr.: 23
Bonete chirurgicale cu elastic perimetru
Los-Nr.: 1
Bonete chirurgicale cu elastic spate
Los-Nr.: 2
Punga colectoare de varsaturi
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141610 Sammelbeutel
Tub polietilena pentru aspirator
Los-Nr.: 16
Pantaloni de unica folosinta
Los-Nr.: 10
Set camp steril operatoriu dedicat interventiilor neurochirurgicale pentru cap
Los-Nr.: 32
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Camp steril 90/90 cm de unica folosinta
Los-Nr.: 20
Camp incizie autoadeziv antimicrobian ( tip Ioban 2 ), 10cm x 20cm
Los-Nr.: 29
Masti chirurgicale cu 4 snururi
Los-Nr.: 5