Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Helikopteriga metsataimede transport
Referenznummer der Bekanntmachung: 259969
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60400000 Luftverkehr
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hanke tulemusel tellitakse metsataimede transporti helikopteriga veokiga ligipääsetavast vahelaost taimede istutuskohta raielangil või muul metsastataval alal vms sihtkohta eeldatavalt alates 01.04.2023.a. kuni 31.12.2026.a.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 500 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60400000 Luftverkehr
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: