Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Elektros energijos, būtinos Energy cells, UAB baterijų energijos kaupimo sistemos veikimui ir izoliuoto darbo rezervo paslaugos teikimui, pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkama Elektros energija, būtina Energy cells, UAB baterijų energijos kaupimo sistemos veikimui ir izoliuoto darbo rezervo paslaugos teikimui. Detalesnė informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.