Dienstleistungen - 72221-2023
Rumänien-Ploiești: Schneeräumung
2023/S 025-072221
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
INTRETINERE CURENTA A DRUMURILOR JUDETENE PE TIMP DE IARNA, în Județul Prahova
Referenznummer der Bekanntmachung: 2842889/2022/21222
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90620000 Schneeräumung
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
LOT I Intreținere curentă a drumurilor județene pe timp de iarnă
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
LOT 2 Intreținere curentă a drumurilor județene pe timp de iarnă
Los-Nr.: 2
LOT 3 Intreținere curentă a drumurilor județene pe timp de iarnă
Los-Nr.: 3