Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72226-2023
Tschechien-Prag: Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
2023/S 025-072226
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup jízdní soupravy pro výcvik na získání řidičského oprávnění skupiny C+E
Referenznummer der Bekanntmachung: CSPSD/110/4666/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dodávka jízdní soupravy a to motorového vozidla spolu s přípojným vozidlem se dvěma nápravami pro výcvik na získání řidičského oprávnění skupiny C+E dle technických parametrů uvedených v příloze č. 2 zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, včetně záruční doby a zajištění záručních a servisních prohlídek.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: