Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług rozwoju i konsultacji dla Systemów opartych o technologię Oracle
Numer referencyjny: PN/54/22/HYDB
II.1.2)Główny kod CPV72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług rozwoju i konsultacji dla Systemów opartych o technologię Oracle.