II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawę odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Zakładu Patomorfologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Referenznummer der Bekanntmachung: MSB/PN/63/08/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawę odczynników wraz z dzierżawą analizatorów
dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Zakładu Patomorfologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odczynniki do badań równowagi kwasowo-zasadowej dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z dzierżawą analizatora.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Odczynniki do badań równowagi kwasowo-zasadowej dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z dzierżawą systemu nadzoru POCT – analizator RapidPOINTE 500 będący w posiadaniu Zamawiającego
Los-Nr.: 1A
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
Odczynniki do badań równowagi kwasowo – zasadowej dla Laboratorium wraz z dzierżawą dwóch analizatorów
Los-Nr.: 3
Odczynniki do wykonania badania moczu wraz z dzierżawą analizatorów.
Los-Nr.: 4
Odczynniki do badań równowagi kwasowo – zasadowej dla Oddziału Noworodkowego wraz z dzierżawą analizatora.
Los-Nr.: 5
Dzierżawa aparatu do automatycznego wykonywania OB.
Los-Nr.: 6
Odczynniki do badań równowagi kwasowo – zasadowej dla Ginekologii wraz z dzierżawą systemu nadzoru – analizator RapidPOINTE 500stanowiący własność Zamawiającego.
Los-Nr.: 7
Odczynniki do badań równowagi kwasowo – zasadowej dla Oddziału Kardiologii wraz z dzierżawą analizatora.
Los-Nr.: 8
Odczynniki do badań równowagi kwasowo – zasadowej dla Zakładu Chorób Wewnętrznych i Izby Przyjęć ATTIS wraz z dzierżawą analizatora.
Los-Nr.: 9
Odczynniki do badań równowagi kwasowo – zasadowej dla Oddziału Wewnętrznego wraz z dzierżawą analizatora.
Los-Nr.: 10
Zestawy do wykonywania preparatów mikroskopowych.
Los-Nr.: 11