Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 72244-2023
Polen-Parczew: Hausmüllbeseitigung
2023/S 025-072244
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Parczew i z PSZOK-u od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.
Referenznummer der Bekanntmachung: TI.271.16.1.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90513100 Hausmüllbeseitigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Parczew w terminie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z PSZOK-u. Ze względu na ilośc znaków szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w załączniku Nr 1 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Parczew w terminie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z PSZOK-u. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odebrać następujące rodzaje odpadów komunalnych: 1) Zmieszane odpady komunalne o kodach 200301, 200399, 200199 (szacunkowa ilość – 920 Mg), 2) Odpady zebrane selektywnie (szacunkowa ilość – 2390) z podziałem na: a) Papier i tekturę, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury (80 Mg); b) Metal, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe z metali, odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych i odpady opakowaniowe wielomateriałowe (400 Mg); c) Szkło i odpady opakowaniowe ze szkła (300 Mg); d) Bioodpady (1000 Mg); e) Popiół (40 Mg); f) RTV,AGD ( 20 Mg ) g) Odpady wielkogabarytowe (40 Mg ) h) Odpady dostarczone do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (510 Mg): - Papier i tekturę, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury; - Metal, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe z metali, odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych i odpady opakowaniowe wielomateriałowe; - Szkło i odpady opakowaniowe ze szkła; - Bioodpady; - Odpady zielone; - Przeterminowane leki; - Chemikalia; - Zużyte baterie i akumulatory; - Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; - Meble i inne odpady wielkogabarytowe; - Odpady budowlane i rozbiórkowe – w ilości 0,5m3pochodzących z zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej oraz w ilości 0,25 m3 na każdy lokal z zabudowy wielorodzinnej w danym roku kalendarzowym; - Zużyte opony – w ilości 4 szt. od gospodarstwa domowego w danym roku kalendarzowym; - Popiół; - odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek; - odpady niebezpieczne. 3. Odbioru odpadów wymienionych w ust. 2 należy przeprowadzać różnymi samochodami dla poszczególnych frakcji odpadów tj. zmieszane odpady komunalne, selektywnie zebrane odpady komunalne, popiół. 4. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie odbierać odpady komunalne z następującymi częstotliwościami: a) Zabudowa wielorodzinna (teren miasta): • Zmieszane odpady komunalne (kody 20 03 01, 20 03 99, 20 01 99) - zbierane będą do pojemników dostarczonych przez Wykonawcę o pojemnościach 1100 l i 7000 l ustawionych w miejscach wskazanych przez zarządcę nieruchomości (altanki śmietnikowe, wyznaczone miejsca na pojemniki). Częstotliwość odbioru przez Wykonawcę odpadów zmieszanych – minimum dwa razy w tygodniu w godzinach 7.00 – 17.00. • Selektywnie zbierane odpady komunalne i opakowaniowe (kody 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 08, 20 02 01 i 15 01 01,15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06,ex 15 01 06 ,15 01 07, 15 01 09,). Selektywna zbiórka odpadów komunalnych na terenie zabudowy wielorodzinnej, odbywać się będzie do specjalistycznych pojemników o pojemnościach 1100l i 7000l dostarczonych przez Wykonawcę. Częstotliwość odbioru przez Wykonawcę tych odpadów, zależnie od lokalizacji w godzinach 7.00 – 17.00: pojemniki na papier i tekturę, odpady opakowaniowe z papieru, odpady opakowaniowe z tektury– minimum dwa razy w tygodniu; pojemniki na metal, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe z metali, odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe wielomateriałowe – minimum dwa razy w tygodniu; pojemniki na szkło i odpady opakowaniowe ze szkła – minimum dwa razy w tygodniu; pojemniki na bioodpady – minimum dwa razy w tygodniu. b) Zabudowa jednorodzinna: • Zmieszane odpady komunalne (kody 20 03 01, 20 03 99, 20 01 99) – od 1 kwietnia do 31 października – raz na dwa tygodnie/od 1 listopada do 31 marca – raz w miesiącu; • Ze względu na ograniczoną liczbę znaków, pełny zakres zamówienia został określony w załączniku Nr 1 do SWZ.