Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bouw 2 radartorens langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen
Referentienummer: AFD SB-16EN2022/3-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Het bouwen van 2 radartorens langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen.