Polska-Warszawa: Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
2023/S 025-072248
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup sprzętu komputerowego oraz akcesoriów koniecznych do instalacji i wdrożenia oprogramowania systemu informatycznego MGPO GPS na platformach bojowych
Numer referencyjny: 2616.70.2022.MSZ
II.1.2)Główny kod CPV30000000 Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego oraz akcesoriów koniecznych do instalacji i wdrożenia oprogramowania systemu informatycznego MGPO GPS na platformach bojowych
W ramach zamówienia postępowanie zostało podzielone na 4 części:
Część 1 Komputer osobisty typu tablet wraz z akcesoriami
Część 2 Serwer portów szeregowych
Część 3 Układ TPM 2.0 wraz z montażem oraz pozostałe oporządzenie
Część 4 Akcesoria do radiostacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.