Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bateriový systém akumulace elektrické energie na PČM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31430000 Elektrische Akkumulatoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky realizace stavby „Bateriový systém akumulace elektrické energie na PČM“ (dále jen „BSAE“) podle PROJEKTU. Jedná se o výstavbu kompletního bateriového úložiště o garantovaném výkonu 4,0 MW (5 MVA) s garantovanou užitnou kapacitou ve výši 3,1 MWh v areálu provozu zadavatele Červený mlýn (dále jen „PČM“). Součástí předmětu plnění je i dopracování výrobní dokumentace pro konkrétní typ BSAE, projednání a schválení EG.D, a.s. a zpracování dokumentace skutečného provedení. Další podrobnosti k rozsahu předmětu plnění jsou uvedeny v dokumentu „Zadávací dokumentace - obecné podmínky“ a ve smlouvě.