Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό, άνω των ορίων, για την ανάδειξη προμηθευτή για την «Προμήθεια τροφίμων (γαλακτοκομικών και ειδών Παντοπωλείου) για την κάλυψη των αναγκών του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων
Αριθμός αναφοράς: οικ. 16937/24-6-2022
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Ανοικτός Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό, άνω των ορίων, για την ανάδειξη προμηθευτή για την «Προμήθεια τροφίμων (γαλακτοκομικών και ειδών Παντοπωλείου) για την κάλυψη των αναγκών του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων» Α.Μ.: ΠΡΟΜ. 6/2022 του Τμήματος Προμηθειών-Αποθηκών της Διεύθυνσης Οικονομικών, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής (την χαμηλότερη τιμή προσφοράς επί του ενδεικτικού προϋπολογισμού της μελέτης), που αφορά στο συνολικό ενδεικτικό προϋπολογισμό «τριακοσίων ογδόντα εννέα χιλιάδων εννιακοσίων τριάντα έξι ευρώ και είκοσι λεπτών» #389.936,20€#, συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 13% & 24%, ποσού #44.862,40# (εκτιμώμενης αξίας #345.073,80# χωρίς Φ.Π.Α)
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
ΟΜΑΔΑ 1: ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ-ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ - ii. Ν.Π.Δ.Δ. Κ.Α.Φ.Α.Δ.ΗΛ
Αριθμός τμήματος: 2
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: