Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De Universiteit Leiden wil haar ALICE HPC cluster uitbreiden met extra GPU nodes en daarmee een significante GPU capaciteitsuitbreiding realiseren. Gebleken is dat de huidige GPU nodes niet voldoende zijn voor de gevraagde workloads en dat de configuratie hiervan een te strikte beperking opleggen aan huidige gebruikerswensen.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: