II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa nici chirurgicznych, klejów i klipsów naczyniowych
Referenznummer der Bekanntmachung: DZ.271.2.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici chirurgicznych, klejów i klipsów naczyniowych w zakresie podanym w Załączniku nr 3 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 7 052 201.50 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141121 Chirurgische Suturen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szew syntetyczny, monofilamentowy, poliamidowy, niewchłanialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Jakość / Gewichtung: 40
Preis - Gewichtung: 60
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Szew syntetyczny monofilamentowy, wykonany z polidioksanonu, wchłanialny, czas podtrzymywania tkankowego ok. 60 dni, czas wchłaniania ok. 180 - 210 /240 dni
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Szew syntetyczny monofilamentowy, polipropylenowy, niewchłanialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Szew syntetyczny monofilamentowy, polipropylenowy, może być z dodatkiem glikolu polietylenowego ( polietylenu ), niewchłanialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Szew syntetyczny monofilamentowy, polipropylenowy z dodatkiem glikolu polietylenowego ( polietylenu ), niewchłanialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Szew syntetyczny polifilamentowy, poliamidowy, niewchłanialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Szew syntetyczny polifilamentowy, poliestrowy, z politereftalatu, powlekany silikonem, niewchłanialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Szew syntetyczny polifilamentowy, poliestrowy, powlekany, niewchłanialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Szew naturalny polifilamentowy, jedwabny, powlekany silikonem lub woskiem, niewchłanialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Szew syntetyczny polifilamentowy, z kopolimeru kwasu glikolowego i mlekowego, powlekany, wchłanialny, czas podtrzymywania tkankowego 28 - 35 dni, czas wchłaniania 56 - 70 dni
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Szew syntetyczny polifilamentowy, z kopolimeru kwasu glikolowego i mlekowego, powlekany TRICLOSANEM, wchłanialny, czas podtrzymywania tkankowego 28 - 35 dni, czas wchłaniania 56 - 70 dni
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Szew syntetyczny polifilamentowy z kopolimeru kwasu glikolowego i mlekowego, powlekany CHLORHEKSYDYNĄ, wchłanialny, czas podtrzymywania tkankowego 28 - 35 dni, czas wchłaniania 56 - 70 dni
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Szew syntetyczny polifilamentowy, z kwasu poliglikolowego, wchłanialny, czas potrzymywania tkankowego ok. 4 tyg., czas wchłaniania 60-90 dni
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Wchłanialna gaza hemostatyczna
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Wchłanialne hemostatyki o działaniu bakteriobójczym
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Niewchłanialny wosk do tamowania krwotoków z kości
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141126 Ligaturen
Silikonowe tasiemki - oznaczniki chirurgiczne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Tasiemki naczyniowe - oznaczniki chirurgiczne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Klipsy naczyniowe tytanowe i kompatybilne z nimi klipsownice
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Klipsy polimerowe, niewchłanialne i kompatybilne z nimi klipsownice
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141510 Blutderivate
Dwuskładnikowy klej fibrynowy
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Klej tkankowy z polimeru monomerycznego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Dwuskładnikowy tkankowy klej chirurgiczny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Len chirurgiczny lub szew naturalny polifilamentowy, jedwabny, powlekany silikonem lub woskiem, niewchłanialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
Elektrody nasierdziowe bipolarne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
System do zamykania mostka po sternotomii, składający się z opasek wykonanych z materiału PEEK (polieteroeteroketon) zakończonych igłą
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
System automatycznych szwów do wymiany lub naprawy zastawek serca, stosowany w zabiegach z minidostępu
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Środek hemostatyczny i przeciwzrostowy
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Monofilamentowy szew haczykowy do bezwęzłowego, kontrolowanego zamykania ran