Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка чрез закупуване на фургон за нуждите на горски разсадник, находящ се в териториалния обхват на „ЮЦДП“, гр. Смолян – ТП „ДГС Ардино““
II.1.2)Основен CPV код44211100 Фургони, използвани на строителни обекти
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка чрез закупуване на фургон за нуждите на горски разсадник, находящ се в териториалния обхват на „ЮЦДП“, гр. Смолян – ТП „ДГС Ардино““.
Обществената поръчка има за предмет доставка, монтиране и пускане в експлоатация на 1 (един) брой фургон за нуждите на горски разсадник, находящ се в териториалния обхват на „ЮЦДП“, гр. Смолян – ТП „ДГС Ардино““, с технически характеристики подробно посочени в Техническата спецификация - Приложение № 1 към документацията за участие.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове44211100 Фургони, използвани на строителни обекти
II.2.4)Описание на обществената поръчка: