Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
OLP PCBO Dantumadeel i.s.m. Onderwijs Inkoop Groep
Referenznummer der Bekanntmachung: OLP OIGCvS2022.05
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39162100 Lehrmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aanbesteding heeft betrekking op methode gebonden duurzame gebruiksmaterialen (leerboeken, handleidingen) en methode gebonden verbruiksmaterialen (werkboeken, toetsboeken), methode vervangende software, alsmede op educatieve software en Leerpakketten
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienQualitätskriterium - Name: Vast kortingspercentage in % voor methode vervangende software / Gewichtung: 10
Qualitätskriterium - Name: Vast kortingspercentage in % voor educatieve software / Gewichtung: 10
Qualitätskriterium - Name: Kwaliteit dienstverlening en advisering / Gewichtung: 20
Qualitätskriterium - Name: Vast kortingspercentage in % op de prijs per leerling / Gewichtung: 20
Preis - Gewichtung: 40